Agility,  Agility pro Ukrajinu,  Akce,  připravujeme

:: 27. – 28. 5. 2023 :: Agility pro Ukrajinu III. – PROPOZICE

  • Již 3. DogFriends agility akce na podporu Ukrajině. Tentokrát jsme vybrali dobrovolnickou organizaci ukrajinských psích záchranářů z Pavlohradu (Dněpropetrovská oblast) ANTARES – skupinu konkrétních lidí, které můžete znát s facebooku, kteří jsou kynologové a kteří jsou od počátku konfliktu velmi aktivní a pomoc potřebují. Vůdčí osobností Antares je zkušená záchranářka Larisa Borysenko, mj. i rozhodčí FCI agility, záchranařiny a IGP…
  • Navazujeme na dvě akce uspořádané v březnu a prosinci 2022, na kterých jsme dohromady vybrali již a na pomoc odeslali 80 975,- Kč.
  • Další Agility pro Ukrajinu IV. chystáme na víkend 9. – 10. 12. 2023 s rozhodčím Rene Blankem

Datum: 27. – 28. 5. 2023

Rozhodčí: Jiřina Máčková, Olga Bazalová

Místo: Jízdárna Terezín

Startovné je dobrovolné, minimální příspěvek činí:

Počet dnůČlenové KAČRNečlenové KAČR
jeden den370 Kč450 Kč
dva dny740 Kč900 Kč

Přispět je možné ale jakoukoliv částkou. Veškeré startovné bude po odečtení pronájmu za halu a odvodů KAČR odesláno na určenou pomoc Ukrajině. Pohyby na účtu můžete sledovat ZDE

Startovné uhraďte pomocí QR kódu, který se vám vygeneruje po přihlášení nebo zasílejte na číslo účtu: 2002469901/2010, jako variabilní symbol použijte ID Přihllášky a jako konstantní symbol uveďte 189. Bez uvedení variabilního a konstantního symbolu u platby, nemůže být vaše platba identifikována!!! Do poznámky pro příjemce uveďte ApU3. V případě platby za více psů prosím pošlete e-mail s rozpisem týmů a čísly VP na jakub.stybr<a>seznam.cz

číslo účtuVSKSPoznámka
 2002469901/2010ID Přihllášky189ApU3

V přihlašovací aplikaci Dogco.cz je možné platit pomocí QR kódu.

Předběžný program:

Sobota:A2 > A2 > jumping 2+3 > A3 > A3 > A1 > A1 > jumping 1+0 > A0 > A0
NeděleA2 > A2 > běh dvojic > A3 > A3 > A1 >A1 > jumping 1+0 > A0 > A0

Kategorie A0 bude otevřena pouze v případě účasti alespoň 10 týmů.

Ceny: Každý čistý zkouškový běh oceníme kokardou DogFriends. Zbylé ceny můžete přinést vy sami, podobně jako na minulé akci. Můžete sami určit, za co bude vaše cena(y) udělena(y), případně ji(e) vložíme do „cenového koše“ a následně je sami rozdělíme.

Občerstvení: Podobně se můžeme podělit o občerstvení v podobě „DogFriends švédského stolu“. K dispozici bude kuchyňka s rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou.

Podmínky účasti:

Dané právními řády ČR a KAČR.

Účastnit se mohou klinicky zdraví psi starší 18 měsíců s platným očkováním dle předpisů.

Každý účastník se účastní na svoji zodpovědnost a ručí za škody způsobené svým psem, je povinnen se řídit pokyny pořadatele.

Výsledky se započítávají do AGILIGA.cz 

(Pokud nesouhlasíte se zpracováním svých výsledků na agiliga.cz a zároveň s jejich uveřejněním, odešlete e-mail se jménem, příjmením a číslem VP na adresu: info@agiliga.cz (v předmětu uveďte: smazat data))

Hlavní pořadatel: DogFriends, z.s.

Partneři:, FitDog, časopis Psí sporty