:: DogFriends FITMIN Cup 2021 ::

Fitmin

 

DogFriends FITMIN Cup 2021 - 10. ročník

V Terezíně pořádá sdružení DogFriends z.s. ve spolupráci se společností Dibaq a.s., výrobcem výživových programů značky Fitmin

 

FACEBOOK

DogFriends FITMIN Cup 2021 na Facebooku

 

SOUTĚŽE DFC 2021

9.1.2021 :: DogFriends FITMIN Cup 2021 (1/3) - jednodenní soutěž (rozhodčí: Rene Blank - D)(kacr.info)

13.2.2021 :: DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3) - jednodenní soutěž (rozhodčí: Petr Pupík) (kacr.info)

6.-7.3.2021 :: DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3) - dvoudenní soutěž (rozhodčí: Zsuzsa Veres - Portugalsko - rozhodčí EO 2021) (kacr.info)

 

STARTOVNÉ

 

člen KAČR

nečlen KAČR

VS / poznámka pro příjemce

DFC1 - uzávěrka 7.1.2021

390,-

470,-

číslo přihlášky / DFC1

DFC2 - uzávěrka 11.2.2021

390,-

470,-

číslo přihlášky / DFC2

DFC3 - uzávěrka 4.3.2020

bude upřesněno

bude upřesněno

číslo přihlášky / DFC3

 

Startovné zahrnuje 3x zkoušku každý soutěžní den a koláčky u prezence ;-).

Soutěž probíhá ve všech velikostních (XS/S/M/ML/L) i výkonnostních (A1/A2/A3) kategoriích.

Startovné zasílejte na číslo účtu: 2000990381/2010, jako variabilní symbol použijte číslo přihlášky. Bez uvedení variabilního symbolu u platby, nemůže být vaše platba identifikována!!! Do poznámky pro příjemce uveďte kód dle tabulky. V případě platby za více psů prosím pošlete e-mail s rozpisem týmů a čísly VP na jakub.stybr<a>seznam.cz

V případě zrušení akce z důvodu vládních opatření kvůli Covid-19 bude startovné vráceno v plné výši.

 

Týmy, které startovaly na MS FCI mají u prezence skleničku Prosecca ZDARMA.

Startovné zdarma na celý pohár mají vítězové loňského ročníku: Ivana Suchardová + Keysi, Hana Šedivá + A3Ch Zooty Zulu "Jessie" Libami, Aneta Obrusníková + Kehely McPotter´s Creek´s, Ivan Pospíšil + A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké, Jana Zvonková + A3Ch Breena z Vandalky.

(při přihlášení mi prosím zašlete e-mail)

 

Nápověda, jak se hlásit přes kacr.info ZDE (Díky Pavle ;-))

 

PROGRAM

9.1./13.2.

do 8:30 registrace A2
8:30 prohlídka A2 (XS+S+M / ML+L)
do cca 12:00 registrace A3 (bude upřesněno v den uzávěrky)
do cca 15:00 registrace A1 (bude upřesněno v den uzávěrky)

 

OCENĚNÍ

Tato ocenění platí pro každé z prvních dvou kol DFC2021, zvlášť pro každou výškovou kategorii všech výkonnostních tříd.

1. každý čistý běh oceníme kokardou

2. pro každou kategorii budeme vyhlašovat 3 nejlepší v součtu dle těchto pravidel:

Každý běh bude obodován podle níže uvedené tabulky.

Pořadí součtu určí bodový součet dvou nejlépe hodnocených běhů každého týmu (nejhorší výsledek se škrtá).

V případě shody rozhoduje: počet vítězství > počet bodů v nezapočítaném běhu > počet doběhlých běhů > počet trestných bodů z obou započítaných běhů > hod mincí.

 

umístění

zkouška

1.

12

2.

10

3.

8

4.

6

5.

4

6.

2

další týmy s hodnocením V

2

* Za 1.-6. místo získávají týmy body bez ohledu na známku. Bonusové body na 7. a vyšším místě získávají pouze týmy s hodnocením V (výborně)

 

Na všech soutěžích DogFriends FITMIN Cupu 2020 jsou nejlepší týmy otevřených běhů oceněny hodnotnými cenami z výživových  programů značky Fitmin

 

O dalších cenách vás budeme informovat na Facebooku.

 

Hlavní pořadatel: DogFriends, z.s.
Generální partner: společnost Dibaq a.s., výrobce výživových programů značky Fitmin

Další partneři: Cool-dog.eu, FitDog, časopis Psí sporty, Psí škola GODA

 

HISTORIE

Rok

XS

S

M

ML

L

Družstva

2020

Ivana Suchardová + Keysi

Tereza Loučná + Gina

Aneta Obrusníková + Kehely McPotter´s Creek´s

Ivan Pospíšil + A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké

Zvonková Jana + A3Ch Breena z Vandalky

Agi Lounky

 

Rok

Small

Medium

Large

Družstva

2019

Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia

Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s

Jakub Štýbr + A3Ch Ykuk Deabei

Polska

2018

Lenka Sack + A3Ch Sirka

Lenka Prokešová + A3Ch Dakota z Tylenu Moravia

Jana Zvonková + Breena z Vandalky

Dingo

2017

Lenka Sack + A3Ch Sirka

Olga Kwiecień + Extreme Braveheart Willa Mora

Jakub Štýbr + A3Ch Ykuk Deabei

Dingo

2016

Arnošt Vojíř + Annie ze Šanovského parku

Martina Magnoli Klimešová + A3Ch Csimota Kiki Irhaberki

Martina Jírová + Bree Czech Imp

ForPes Teplice

2015

Arnošt Vojíř + Annie ze Šanovského parku

Petra Hamšíková + A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona

Jakub Štýbr + Ykuk Deabei

-

2014

Martina Jírová + Faroth z Lorienu Moravia

Petra Hamšíková + A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona

Tina Kovač + Why not black Z Kovárny

-

2013

Lenka Sack + Sirka

Petra Hamšíková + A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona

Martina Jírová + Bree Czech Imp

-

2012

Martina Jírová + Bellinda Mysterious Beauty 

Denisa Sommerová + Aramis z Ploužnickéstáje

Anežka Bartáková + Týna 

-

 

Výsledky předchozích ročníků: DogFriends FITMIN Cup 2020, DogFriends FITMIN Cup 2019, DogFriends FITMIN Cup 2018 , DogFriends FITMIN Cup 2017, DogFriends FITMIN Cup 2016, DogFriends FITMIN Cup 2015, DogFriends FITMIN Cup 2014, DogFriends FITMIN Cup 2013, DogFriends FITMIN Cup 2012

 

Fitmin

FitDogPsí sportyFitDog

 
 

DogFriends, z.s. :: Ústí nad Labem